Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Kodolányi...

Mi a véleményetek a Kodolányi János Egyetem orosházi intézményéről?

Figyelt kérdés

Munka mellett, 40-hez közel szeretnék tanulni.

Az emberi erőforrások szakon gondolkodtam el, ez lenne szakmámba vágó.

Szeretnék egy kis segítséget,véleményeket az iskolàról. Régi tipusú érettségivel mennyi az esély egyáltalán, hogy felvesznek?!



2023. szept. 8. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Ohh... azt mindenki elvégzi. Államvizsgán átlátszó borítékban húzhattak a hallgatók, hogy lássák a sorszámát a tételeknek.

Nem igen van ZH csak beadandók, és a tágyak neve is a gazdasági képzésen ilyenek, hogy sport és kultúra stb... ez minden félévben volt egy rokonomnak, elég sok kreditért. Sajnos nem igen tudja a nettó és a bruttó között a különbséget, de elvégezte a gazdasági szakot ötössel. Ha csak a papír kell akkor tökéletes.

2023. szept. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A közelsége miatt lenne kedvező de ezek szerint nem annyira jó 😔
2023. szept. 9. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg Szeged? Tudásban többet adna.
2023. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Szeged se egy top egyetem. (Én ott végeztem)

Annak már van azért valamennyi színvonala. A gépész képzés sokkal minőségibb például Kecskeméten. Ha újrakezdhetném oda mennék.

2023. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira nehéz kivàlasztani, és mivel még régi típusú érettségim van, nem is biztos hogy akàrhovà fel is vesznek. Kellene egy kis önbizalom is 😅
2023. szept. 9. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Újraérettségizés nem játszik? Sokkal nehezebb egy-egy vizsga mint a teljes érettségi. Az is egy jó visszajelzés lehet.
2023. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
#1 Te is ott végeztél?
2023. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Egy rokonom végzett ott, én SZTE MK
2023. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!