Melyik szakma keresett, melyikben jobb dolgozni és melyikkel lehet jól keresni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 14. 16:38
A kérdező szavazást indított:
Elektronikai technikus
Ipari informatikai technikus
Egészségügyi asszisztens
Mentőápoló
Kereskedő és webáruházi technikus
Vállalkozási ügyviteli ügyintéző
Villanyszerelő
11 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Az elektronikai technikusi szakma nem annyira jövőbiztos, nem?
2023. szept. 14. 16:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a szakma ér valamit, amivel magánvállalkozó tudsz lenni (és van is rá kereslet). Így marad a villanyszerelő mint egyetlen értelmes választás.
2023. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Villanyszerelő azok jól keresnek és ezt onnan tudom hogy apám is villanyszerelő brutál jól keres de kikell tanulni a szakmákat azért
2023. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köműves, ács-bádogos, villany és vìz gáz fűtés szerelő. Ha ezekben jó vagy és tapasztalt simán lehet velük annyit keresni mint egy mèrnök . Ha pár év után saját lábra állsz netán akkor még többet is. Mondom ezt épìtésvezető mérnökként. Engedelmeddel felsoroltam az általam jónak vélt szakmákat. Észreveszed, hogy mi közös a te és általam leirt szakma listában. Az ilyen ügyintézők meg asszisztensek bármilyen szakma is legyen sztem fele annyit nem keresnek mint egy jó szakmunkas, azokat nem eroltetném..
2023. szept. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4. “simán lehet velük annyit keresni mint egy mèrnök”


Aha… Napi nettó 115 ezret keresek (adózva, nyugdíjjárulékkal stb). Melyik szakmunka fizet ennyit?

2023. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mérnökkent ìrom, hogy nekünk azert joval nehezebb vállalkozóva válni. Ha a béred az informatika területéről származik azt plane nem venném ide, mert az egy itthon is kimagasló terulet. Az átlag 500 ezres mérnöki alkalmazotti bérre ìrtam. Ha epìtőipari csoportokat néz az ember sok hirdetésben màr napi 30 ezerért keresnek alkalmazott komuvest Budapesten.
2023. szept. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez milyen lenne?

Én leginkabb irodai munkára szeretnék menni. A KKK dokumentumban leírják mi a leggyakrabban betöltött munkakör.

2023. szept. 16. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Irodai munkára kell a diploma,diplomasokkal versenyzel ilyen melokert akik 1-2 nyelven beszélnek is mellette. Egy akármilyen asszisztensi vagy hasonló képzéssel eselyed kB pár százalék, elég karcsú.
2023. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!