Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Reáltanodát ismeri/járt oda...

A Reáltanodát ismeri/járt oda valaki?

Figyelt kérdés
Emelt kémiára készülnék, teljesen a 0-ról. Elég kevés róla az információ, de úgy láttam elég drága.

2023. szept. 17. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hello. Írtam privátot.
2023. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hello. 1-es vagyok. Nem tudom mennyire ment át a privát üzenetem. Leírom itt is kicsit kibővítve.


Én magamtól készültem fel az emelt kémia érettségire. Mindig nagy érzékem volt a reál tantárgyakhoz. Magánban korrepetálok, érettségire is készítek fel. Ha valakit érdekel írjon! Annyit még hozzátennék, hogy én számos angol nyelvi kurzuson átrágtam magam: drága volt és nem is lett nyelvvizsgám. Egyik legjobb haverom segített (természetesen nem ingyen) és láss csodát meglett a nyelvvizsgám nála elsőre! Egy jó tanáron sok múlik. Nem mindig az agyonfényezett kurzusok a jók!


Lehet a reáltanoda kiváló. De ahogy elnéztem a tandíjat elég borsos tényleg. Nálam van ingyenes próba óra pont amiatt, hogy a diák el tudja dönteni, hogy akar-e tőlem órát venni vagy sem. Üdv egy végzett Msc diplomás.

2023. szept. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!