Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvónő vagyok és gondolkozom...

Óvónő vagyok és gondolkozom átképzésen, továbbképzésen. Mit ajánlotok, ami piacképes és olyan fizetést ad, amiből valóban meg lehet élni?

Figyelt kérdés
(Vidék, nem Bp)

2023. szept. 17. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
kamionos
2023. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem mit szüttyögnek annyit az óvónők a fizetésük miatt. Az óvoda csupán gyermekmegőrző ezért a munkáert ennyi pénz jár. Bezzeg a tanárok,akik valódi tudást adnak át a diákoknak ők valóban megérdemlik a magasabb fizetést.
2023. szept. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na a #2 válaszolónak sincs túl sok köze a korszerű óvodapedagógiához és a korai fejlesztéshez. Egy lebutított, száz éve idejétmúlt sztereotípiát lát csak maga előtt.


Egyébként az eredeti kérdésre válaszolva: ha nem idegen számodra az, hogy egész nap számokkal dolgozz egy számítógép előtt, én a helyedben megpróbálnék egy mérlegképes könyvelői tanfolyamot. Elég sok a könyvelő, és nem könnyű egy frissen végzett magánvállalkozónak betörni a munkaerőpiacra, de ha sikerül, akkor abból szépen meg lehet élni.

2023. szept. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy multinál dolgozom, nálunk egy volt óvónő a titkárnő most, MS office alapok és angol nyelvtudás kellett a pozicióhoz. Kb. a 2x-ét keresi most saját elmondása szerint.
2023. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyit keres egy ovono?

Hany ev tapasztalattal?

2023. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!