Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanulnátok felnőtt fejjel,...

Mit tanulnátok felnőtt fejjel, ha lenne egy "szabad" évetek?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és szeretnék egy évig csak a tanulással foglalkozni, hogy legyen egy olyan munkám, ami jól fizet és élvezem is. Miket lehet kitanulni jól ennyi idő alatt?

2023. szept. 19. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én autószerelőnek tanulnék. (Jelenleg programozó vagyok. És egyébként csaj, csak az érdekesség kedvéért. :))
2023. szept. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
65%
Én még 1-2 nyelvet ha hasznos kell. Ha ilyen "csak mert miért ne" alapon lehetne, akkor könyvkötést, olyan jó lenne egyedi könyveket, naplókat készíteni és akár később eladni etsyn vagy valahol.
2023. szept. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak te tudhatod, mit élveznél.
2023. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egy év kevés dologra elég. Én inkább két évet javaslok, mert abba belefér egy rendes szakma vagy akár idegen nyelv is.


2 év alatt én elvégeznék egy pincér szakmát azért, hogy ha bármi gond lenne a jelenlegi munkámmal, akkor rögtön át tudjak menni egy másik munkahelyre és a vendéglátásban állandóan van hely.

2023. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakmára nem elég már egy év, én az angolt nyomnám meg erősebben.
2023. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én felnőtteknek való olyan tanfolyamra mennék, ami a műveltséget fejleszti, művészettörténet, hitoktató. Igaz, nem a pénzkeresést néztem.
2023. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!