Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » X. kerületi Zrínyi Miklós...

X. kerületi Zrínyi Miklós gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés
Lehet hogy oda szeretnék menni ebben a tanévben. Főleg a közbizt. érdekelne.

2023. szept. 25. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztonságos jó környéken van. Két lakó telep határán lévő iskola. De még Óhegyen, a Mádi utcában van. Sok gyerek jár oda. tehát túl zsúfolt.
2023. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az iskoláról nem tudok mit mondani, de a közelében lakom. Kőbánya nyugodtabb részén található, kicsit zöldesebb, de panelházas környezetben. Ahogy az egyes írja, biztonságos környék.
2023. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 10+ éve jártam oda, és még mindig ugyanaz az igazgató. Alapvetően gyerekcentrikus a tanári kar. Nem kérnek lehetetlent, de azért van elvárás.

Amikor én a közbiztonsági szakra jártam, akkor annyiban volt eltérés a többi osztályhoz képest, hogy első két évben volt önvédelem, cserébe 1-gyel kevesebb évben volt informatikaóra, mint az infósoknak... Gyakorlatilag tárgyi tudást semmiben nem adott a szak. Utolsó két évben lehetett felvenni fakultációnak valami belügyi ismereteket, de azt meg bármelyik osztályból fel lehetett venni (sokan felvették amúgy turizmusról is), szóval igazán plusz dolgot a szak nem adott akkor, most nem tudom, mi a helyzet.

2023. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. szept. 25. 13:41
 5/7 anonim válasza:
szia, nem tudom hogy aktuális-e még, de én jelenleg oda járok már harmadik éve. tényleg egészen jó környéken van, könnyen megközelíthető szerintem. habár nem vagyok közbiztonságos, de akiket ismerek onnan, ők szeretik. a tanári karban most elég sok változás történt, sajnos egyetlen olyan tanár sem ment el, aki az én napjaimat megkeseríti, mert sajnos van ilyenből egy pár, de átlagban nem olyan rémes a tanári kar. nem egy erős iskola, nincsenek szerintem hatalmas elvárások de azért kell tenni azért hogy ne bukj ki. a közösséggel nekem eddig nem volt gondom, nem tapasztaltam bántalmazásokat, és szerencsére nem is vagyunk egy sznob iskola. mindenesetre ha valami komoly egyetemre mennél én elgondolkodnék más iskolán, de különben nem rossz választás. :)
nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még de itt vannak az én tapasztalataim:

Idén kezdtem ott, és nagyon pozitívan csalódtam. Közel sem ez volt az első helyen, viszont mostmár magasabb helyre raknám. Nyilván van néhány tanár aki nem a legjobb, és megnehezítik az életed, viszont jobból több van szerintem. Sok tanár tényleg szeret tanítani nálunk, és ez meg is látszik. Nem egy top gimi, viszont ennek köszönhetően nem egy versenyistálló. Az hogy milyen egyetemre kerülsz, az nem az iskolától hanem tőled függ legnagyobb részben. Összeségében én örülök, hogy ide járok, nyilván nem tökéletes a hely, viszont ha raksz bele energiát nagyon fog tetszeni :)

dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom hogy aktuális e még én most vagyok ott 9.es igazábol egész jó iskola a közbiztonságon úgy belügyet tanulsz és van 2db önvédelem órád is
jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!