Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » El lehet menni 7. Osztályba...

El lehet menni 7. Osztályba 6osztalyosba?

Figyelt kérdés

Marmint en tavaly meg nem akartam elmenni de most jottem ra h sokkal egyszerubb beilleszkedni es ugy 6evet leszek az uj osztaly társaimmal szoval igy kellene felvetelit irnom vagy mit kell ilyenkor csinalni?

Elore is koszi a válaszokat ☺️


2023. szept. 28. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A hatosztályos gimnáziumok hetedik osztályban teljesen fel vannak töltve. Nem valószínű hogy átvesznek egy hetedikest. Természetsen lehet próbálkozni de a TOP hatosztályos gimik alapból elutasítanak.


Ha most hatodikos vagy akkor meg a rendes felvételi eljárás keretein belül felvételizhetsz.

2023. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen osztálytársam, ő rendesen megcsinálta a felvételit a hatodikosokkal (csak ő hetedikes volt), és megismételte a hetediket a gimnáziumban. (Nem bukott, kitűnő volt, de csak így mehetett.)
2023. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!