Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék a zene akadémiár...

Hogyan tudnék a zene akadémiára bekerülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenlegi helyzetem a következő: Egy 20 éves srác vagyok aki nagyon elrontotta az iskolaválasztást. Az ált. iskola után szerettem volna kecskeméten a Kodály Zoltán ének-zeneibe felvételizni, de a matek miatt nem vettek fel. Ezért mentem tovább egy sima 5 éves gimmnáziumba. Letettem az érettségit (240 pontom lett) és felvettek államilagfinanszírozott FOSZK (felsőoktatási szakképzésre) a kecskeméti NJE GTK-ra. A probléma az, hogy én nagyon szeretnék zenét tanulni (főleg szolfézs és zongora, mert ezeket évekig amíg általánosba jártam csináltam) , de nem tudom mi lenne a legjobb megoldás. Nemtudom pontosan milyen lehetőségeim vannak, hiszen mégsem mehetek vissza a gimmnázium 9.osztályba, de akkor milyen képzésen kellene rész vennem hogy felvegyenek az egyetemre? (akár önköltséges finanszírozás sem baj)


Összegezve: Nem szeretem a jelenlegi egyetemet és szeretnék zenei egyetemre menni, zenei tehetségem megvan de zenei tudásom nincs.



2023. okt. 13. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Itt megnézheted a kritériumokat:

[link]

2023. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Konzikban van ötödév. Oda kellene a különbözetiket megcsinálnod olyan szintre, hogy felvegyenek.
2023. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!