Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » EFEB, ingatlanközvetítői...

EFEB, ingatlanközvetítői online képzés vélemények?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy náluk van lehetőség online tanulni ezt a szakmát. Azt tudom, hogy vizsgázni nem ott fogok, hanem majd egy akkreditált központban, de már kinéztem magamnak azt is. Árban is jó szerintem. Már csak véleményekre lennék kíváncsi, hogy milyen maga az iskola, milyenek az oktatòk, milyen az oktatás színvonala, stb. Igazából minden érdekel. Illetve, ha ez az opciò rossz, akkor érdekelne alternatíva is! Én két iskolát talaltam, ahol lehet ezt tanulni, ezt meg a Pannon Kincstárt, de arról csak rosszat olvastan. Jövő év elején szeretném elkezdeni.

Aki azzal jönne, hogy menjek okj-ra, mert a tanúsítvány nem ér semmit, ne is írja, mert sajnos ebből a szakmábòl megszűnt az OKJ, így csak ilyen gyorstalpalòn lehet letenni már.

Azért tanulnám online, mert jelenleg dolgozom, és nem hétfőtől péntekig munkarendben vagyok, hanem össze-vissza, és ebből szeretnék ezzel a szakmával váltani majd.


2023. okt. 21. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem jó döntés az EFEB ingatlanos e-learninges tanfolyama. Én tantermiben kezdtem náluk, csak nem tudtam rendesen

bejárni a munkám miatt. Ott nagyon profi tanárunk volt, tényleg élvezetes volt az oktatás. Ő ajánlotta, ha nem tudok bejárni, menjek át az e-learningre, mert annak az anyagát is ő állította össze. Jó döntés volt, tényleg tudom ajánlani. Az is mellettük szól, hogy lehet venni saját tankönyvet is, ha úgy könnyebben tudsz tanulni. Remélem tudtam segíteni.

2023. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!