Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkaügyi hivatalon keresztül...

Munkaügyi hivatalon keresztül ingyenes egy tanfolyam elvégzése?

Figyelt kérdés
Nem nagyon találok Pécsen olyan munkát, ami normálisan fizet és nem 3 műszak, ezért gondoltam, hogy rajtuk keresztül letenném a targoncás jogosítványt.

2023. okt. 30. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Azt hiszem csak akkor, ha x ideje regisztrált álláskereső vagy és nem találtak neked olyan munkát, ami a végzettségednek megfelelő.


Ez kb 10 éve volt, nekem két hét után felajánlottak egy német alapkurzust, de kötelező jelleggel, amire nem akartam elmenni, mert németből középfokú nyelvvizsgám van. Töröltek az álláskeresők névsorából... Nagy segítség lett volna pedig...

2023. okt. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, gyakorlatilag nálunk (Vas megye) több mint 1 éve nem indítottak semmilyen tanfolyamot, pedig minden hónapban érdeklődtem..
2023. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Munkaügyi Központ=Sóhivatal. Az ott dolgozóknak biztosít munkát. Tisztelet a kivételnek.
2023. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Pécs sajnos lepukkadt hely némely másik nagyvároshoz viszonyítva.
2023. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Pécs 2002-ben kiesett a pikszisből, és azóta se tudja visszaverekedni magát.
2023. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!