Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen érettségi jegyekkel...

Ilyen érettségi jegyekkel minek lenne érdemes továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Magyar nyelv: 4

Történelem: 4

Német: 5

Matek: 3


2023. nov. 1. 06:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván valamilyen humán vonalon.
2023. nov. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Nyelvtanár.
2023. nov. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

A magyarral is húzz bele!

Egyetemre menj, magyar-német szakra.

Aztán nyelviskolában egész jól lehet boldogulni.

2023. nov. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Ezzel az lenne a baj, hogy külföldre szeretnék költözni.
2023. nov. 1. 06:55
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
szerintem tanulj ki egy jó szakmát, maradj itthon és keresd magad degeszre
2023. nov. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy külföldön amit itthon tanulsz nyelvet az ott alap , mert ott az az anyanyelv. Tehát egy nyelv szakkal indulsz úgy mint ők , sőt sajnos inkább kevésbé mivel nem fogsz tudni olyan szinten beszélni mint ők. Szóval kellene valami plusz tudás is, mert ìgy olyan leszel mint aki tud velük beszélni de nem ért semmihez. Egy keresett szakma sem rossz dolog ám.. Itthon is sok cég simán fizethet fél misit egy jó vìz-gáz-fűtés szereplőnek, köművesnek, acsnak,hegezstőnek stb. Épìtőiparban dolgozom, látom mekkora a hiány a kifejezett szakmunkából. Kulfoldon is hasonló a helyzet.
2023. nov. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Meg van a burkoló végzettségem. Nincs benne nagy tapasztalatom az a baj. Meg nem szeretem annyira csinálni. A gyakorlati helyen ahol "tanultam" nagyon megutáltatták velem. Gyomorideggel mentem minden nap gyakorlatra.
2023. nov. 1. 08:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva gondolkodsz. Előbb azt kellene megnézni mi az, amit szívesen csinálnál és utána megnézni hozzá az érettségiket.
2023. nov. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát , ismerek pár köművest meg burkolót aki többet keres az épìtőiparban mint én mérnökként. Kár, hogy nem jött be neked. Lehet, hogy csak egy jó szakember mellé kellett volna elmenned segédnek, aki szereti a szakmáját. Iskolában sajnos sok esetben nem a szakma szeretete ragad rá az emberre, legyen ez szakma vagy felső oktatás.
2023. nov. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közép érettségik mind?

Én nem gondolnék egyetemben, valami szakmát végezz ami érdekel, azzal ki lehet menni külföldre is

2023. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!