Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Eszterházy Károly egyetem...

Az Eszterházy Károly egyetem 2024ben indít rekreáció és egészség fejlesztés szakot?

Figyelt kérdés

2023. nov. 4. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt most még nem tudni előre, várhatóan decemberben fogják meghirdetni a szeptemberben induló szakokat.

Tudom,hogy nem kérdezted a véleményem,de se a szakot se az egyetemet nem választanám (hacsak nem az a legközelebbi egyetem a számodra és nem akarsz másik városban tanulni).

Üdv. egy végzős egri hallgató.

2023. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ liernad hogy miért nem valsztanad? Illetve hogy milyen szakon vagy te?☺️
2023. nov. 5. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig fejetlenség van,sose tudunk meg semmit időben.Az oktatók( tisztelet a kivételnek)nem csak szigorúak,de sokszor rosszindulatúak is.A terepgyakorlatokon is fejetlenség uralkodik,csak tengünk-lengünk,de értelmük semmi,mert legtöbbször a kijelölt "mentorok" semmiről nincsenek tájékoztatva, tőlünk próbálják megtudni,hogy mi is a feladat.Elvárások magasak,oktatás színvonala ehhez nem igazán igazodik.(Pedagógia kar)
2023. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi hogy elmondtad akkor atgondolom a dolgokat
2023. nov. 5. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!