Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Japán BA után kommunikáció és...

Japán BA után kommunikáció és médiatudomány MA?

Figyelt kérdés

A japán BA szakkal hamarosan végezni fogok.

A japán BA szakon belül japán média és alapfordító (30 kredit média és 20 kredit alapfordító) specializáción vagyok.

Szeretnék MA képzésre menni ez nem is kérdés. Viszont nem tudom eldönteni hogy kommunikáció MA vagy japán MA legyen. Mindkettő érdekelne a mintatantervek alapján.

A kreditátvitellel tudnék menni kommunikáció MA-ra, viszont nem tudom, hogy megéri-e. Érdemesebb folytatom a japán BA-t a japán MA-val?

Mennyire tudok később elhelyezkedni ha van egy japán BA diplomám és egy kommunikáció és médiatudomány MA diplomám?



nov. 7. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nehéz cipőben jársz.

Magánban írnál valamivel többet magadról?

Lehet, hogy tudok segíteni az iránykeresésben.

Addig is...ugyan nem Japán, hanem Korea...

[link]

nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!