Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ifjúságsegítő szak 2023-ban?

Ifjúságsegítő szak 2023-ban?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon megtetszett ez a pálya, jelenleg a teológia diplomámat fejezem be gyermek-, ifjúságvédelmi tanácsadó specializációval, de maga a diplomám teológia lesz, és emiatt szeretnék valami közelebbi kapcsolatban lévő végzettséget az ifjúságsegítéssel kapcsolatban. Na most ha jól tudom a volt Ifjúságsegítő szak megszűnt 2016-ban és beleolvadt a mai Közösségszervezés BA képzésbe, DE találtam egy szakirányú továbbképzést Szegeden Ifjúsági tanulmányok néven. A kérdésem azokhoz szól, akik hallottak/tanultak ezen szakok valamelyikén, s van tapasztalatuk. Melyiket lenne érdemesebb egy ilyen ifjúság orientált érdeklődéssel megkezdeni, a BA szakot vagy a szakiranyú továbbképzést? Melyik adna több tudást, illetve készítene fel jobban? Vagy melyik érne többet a munkaerőpiacon? Az egyetem mellett volt már egy ilyen munkahelyem, ahol adminisztrációs és logisztikai feladataim voltak, és személyesen is foglalkoztam a helyi gyerekekkel és tinikkel, szóval tudom, hogy ezt szeretném csinálni. Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :) (22/F)

(U.i.: ha van más ehhez hasonló szak annak a javaslatát is szívesen fogadom!)



nov. 8. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Közösségszervezés BA
Ifjúsági tanulmányok Szakirányú továbbképzés
Valami más ehhez hasonló szak
1 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!