Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges úgy magyar felsőokt...

Lehetséges úgy magyar felsőoktatásba járni, hogy az ember közben külföldön él?

Figyelt kérdés

Levelező vagy hasonló van ilyen? Hallottam egyszer, hogy lehet kérvényezni olyat, hogy online követhessem az órát, ha nem tudok bejárni valami miatt, de nem tudom a részleteket sajnos.

Két éve költöztem ki, mert kaptam egy jó állásajánlatot, ami be is jött, és elgondolkodtam, hogy most lenne pénzem és időm is egyetemre. Vizsgákra haza tudnék menni, de az év nagy részében külföldön kellene legyek.

Van ilyenre megoldás, vagy engedjem el?



nov. 11. 12:46
A kérdező szavazást indított:
Megoldható
Nem oldható meg, lépj tovább
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

DE-GTK-n nem kötelező levelező tagozaton az óralátogatás. Simán lehet, hogy csak vizsgázni mész el és ennyi.

ELTE-n, BGE-n sokaktól hallottam, hogy online oktatás és vizsgázás van biztosítva sok tárgyból.

nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható. De lehet, hogy egyszerűbb lenne ott külföldön keresned egy egyetemet, akár levelezőset
nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, a levelező mellett van távoktatás munkarend is.
nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a tavoktatason megoldhato biztosan.
nov. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, hogy melyik egyetemen melyik kar és szak érdekel, és írj egy emailt a TO-nak, amiben leírod a helyzetedet és megkérdezed, hogy lehetséges-e az amit szeretnél. Ha az emailre nem válaszolnak, akkor írjál levelet, mert az írásbeli megkeresésekre kötelesek válaszolni. Sokkal előrébb leszel a válasszal ami a TO-ról jön, mint azzal, hogy a gyakoris community mit gondol, mit hallott stb.
nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!