Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező tagozat milyen?...

Levelező tagozat milyen? Mennyire kötelező bejárni?

Figyelt kérdés
Sajnos hagytam elveszni a főiskolát és ahhoz, hogy befejezhessem újra kell felviznem. Sajnos már csak a diplomamunka és a záróvizsga volt hátra, de mivel sokat változott a tanterv sok tárgyat meg kell, ill. újra kell csinálnom. Szabadtságom nem sok van és a munkahelyem nem támogatja a tanulmányaimat, mert nem ez a szakmám, asszisztens vagyok. Sajnos legtöbbször hétköznap vannak a konzultációk. Mennyire kötelező bejárni? Mert 30 nap szabim + vizsgákra szánt napjaim nincsenek.

nov. 12. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Tanár/tárgyfüggő

Pl előadásra nem kötelező bejárni (bár nálunk van aki az alatt is irat katalógust) gyakorlatra hivatalosan kell (itt is van példa, hogy valaki nem irat)


Szoktak olyat is csinálni, hogy valaki aláír helyetted (ez akkor gáz, ha pl gyakorlaton 20-an vagytok, akkor feltűnik)


Én azt mondom, hogy próbáld meg, legtöbb helyen pénteken/szombaton van tanítás, szabit meg szerintem hagyd vizsgákra.

nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Sokat segítene a válaszolóknak ha tudnák, hogy melyik egyetemről van szó, mert azzal nem fogsz sokra menni, ha azt írom, hogy a DE-GTK-n pl egyáltalán nem kötelező az óralátogatás levelezőn. Se előadásra, se gyakorlatra nem kötelező bemenni, katalógus sincs, minden anyag fel van töltve a moodleba, megtanulod, bemész vizsgázni és ennyi.
nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem és tanárfüggő.


Én pl. doktorin kifogtam a világ legs.rabb tanszékét, ahol nappalin elvárták, hogy napi 8 órában bent legyek és költözzek oda. Ráadásul a témavezetőm egy világi zsarnok így inkább hagyom az egészet ott, mert durván pokoli egy hely.

nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
DE-Nk. Népegészségügyi ellenőr. Jelenleg h-p-ig dolgozom 7:30-15:30-ig.
nov. 12. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!