Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha újrafelvételizem akkor is...

Ha újrafelvételizem akkor is elhasználtam egy félévet az államilag támogatottból?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem lényege, hogy első félév után kiiratkozom az egyetemről, ahova járok most, mert nem érzem a magaménak a környezetet. Ezzel ugye tudom, hogy fizetési kötelezettségem nincsen, de hogyha ugyanerre a szakra újrafelvételizem egy másik egyetemen akkor elveszítettem egy félévet a felhasználható 12-ből? Mindenféle válaszokat láttam, volt ahol csak szakváltásnál indult újra, volt ahol újrafelvételi után újraindult, volt ahol egyik esetben sem indult újra. Az érdekelne, hogy akkor most mi is az igazság.

nov. 15. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elveszíted. Akkor is elveszítenéd azt az 1 félévet ha mondjuk bukás miatt megismételnéd
nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen elveszíted sőt a támogatott képzési idő, ami a félévek száma plusz 2, abból is lemegy 1, mivel ugyanaz a képzés
nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, ezt jó tudni. Köszönöm a választ!
nov. 15. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!