Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia alapszakról Gyógytorn...

Biológia alapszakról Gyógytornász alapszakra? Esetleg van valaki aki ugyan így váltott? Mely tantárgyakat lehet átvinni 1 év biológiáról?

Figyelt kérdés

Ráébredtem, hogy a biológia szak nem az én utam, és be kell látnom, hogy a kémia sem rajong értem. Két szabadon választható tantárgyam lehetőséget adott arra, hogy olyan területekről tanuljak, amelyek az emberi test működésére és betegségeire összpontosítanak. Ezek a témák sokkal érdekfeszítőbbek számomra. Nem utolsó sorban pedig élvezem, amikor közvetlenül vagy akár közvetve segíthetek az embereknek.

Kiábrándító volt az is számomra, hogy sok Ma biológia képzéssel alig lehet munkát találni...minden tanár a mikrobiológiát mondja, hogy annak van jövője és az van megfizetve...



nov. 17. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Újra kell felvételizned.


A kinézett egyetem tantárgylistáját megnézed, keresel hasonló tantárgyad, mint ami neked van, és esetleg megkérdezed adott intézmény tanulmányi osztályát is.

nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Újra kell felvételizni, teljesen más a képzés. Ha mázlid van az első félév mikrobiológiáját elfogadják.
nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
A váltásról nem tudok semmit mondani, de ha esetleg magáról a gyógytornász szakról kérdeznél akkor írj, másodéves vagyok.
nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!