Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orovsi mellet mennyire lehetsé...

Orovsi mellet mennyire lehetséges dolgozni ?

Figyelt kérdés

Most vagyok 12.-es jövőre tervezek orvosira menni.

Már egy két éve szoktam matek különórákat tartani, nyolc és hatosztályos felvételire szoktam felkészíteni diákokat és ezt szeretném folytani egyetemen, hogy legyen egy kis költőpénzem, ez mennyire lehetséges ?



nov. 20. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem leginkább hétvégére időzítsd az ilyen különórákat.
nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Leginkább semennyire. Orvosi szinte non-stop tanulás
nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő, van aki tud mellette dolgozni van aki nem, rajtad múlik hogy osztod be az idődet plusz mennyire tanulsz hatékonyan és gyorsan, illetve, hogy mennyi különórát szeretnél tartani.


Én megpróbálnám a helyedben, ha pedig úgy érzed túl sok, akkor egyszerűen csökkentheted az óraszámokat vagy abba is hagyhatod őket.

nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg orvosira járok és dolgozom mellette, szerintem baromság kijelenteni, hogy lehetetlen. Valóban sokat kell tanulni, de ha be tudod osztani az idődet és gyorsan tanulsz, akkor simán megoldható néha-néha 1-2 munkanap. Próbálj meg dolgozgatni mellette és ha úgy érzed, hogy a tanulmányaid rovására megy, akkor hagyd abba. Sok sikert!
dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!