Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Be szeretnek ülni egy Sotés...

Be szeretnek ülni egy Sotés orvosis órára. Csak be kell setalnom hozza és helyet kell foglalnom az előadason?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok hogy milyenek lehetnek. Erdekel nagyon ,viszont látatlanban nehéz lenne döntenem, ezért gondoltam hogy beülök előre és meglesek par eloadast .

Hogy tudom ezt kivitelezni?

Hogyan fogom megtudni , hogy mikor vannak az előadások?



nov. 20. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

Ilyen nincs

Nyílt napra tudsz bemenni

nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Töltsd le a SOTE honlapjáról az általános orvosképzés mintatantervét, s nézd meg, hogy az adott félévben mely előadások vannak meghirdetve. Válaszd ki azt az előadást, ami leginkább érdekelne. Ha ez megvan, írj egy emailt a SOTE Hallgatói Önkormányzatának (hok@semmelweis.hu), vagy hívd fel őket, s szerintem biztosan szívesen segítenek abban, hogy az adott előadás hetenkénti helyszínét és időpontját megírják neked. Ha egyetemista korúnak nézel ki, simán beülhetsz egy előadásra, egy nagy előadóteremben senkinek nem fogsz szemet szúrni.
nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Nftv. 11. §

(1) A felsőoktatási intézmény

e) lehetőséget biztosít arra, hogy az előadások rendjét – egyenlő esélyű hozzáférés biztosításával – megismerhessék és – a szervezeti és működési szabályzat által meghatározott keretek között – látogathassák azok is, akik nem állnak hallgatói jogviszonyban

A hivatalos útja-módja-menete ennek valóban az, hogy ránézel az egyetem SZMSZ-ére, hogy van-e erre vonatkozó rész, és aszerint jársz el. A gyakorlatban a lőtéri kutyát nem fogja érdekelni, ha egy 300 fős előadásra bemész. Egy-két alkalommal én is találkoztam ilyen emberkékkel az előadáson, akik mondták, hogy nem hallgatók, csak pl. érdekelte őket egy-egy előadás.

nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Semmit nem fogsz érteni belőle.
nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előadások nyilvánosak, csak akkor zártkörűek, ha betegvizsgálat/bemutatás történik. Simán megnézed a SOTE honlapján az órarendet és odamész, semmi extra.
nov. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az EOK-ban már SOTE diákigazolvánnyal igazoltatnak, hogy beléphess a bejáraton, de ha szerencséd van, be tudsz osonni. Az előadáson már nem figyeli senki, hogy oda tartozol-e.
jan. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!