Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Előfordulhat, hogy visszadobjá...

Előfordulhat, hogy visszadobják a szakdolgozatom miután beadtam?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor utána újra kell írni vagy más témát választani? Alapképzésen tanulok, a szakdolgozatom irodalmi fejezetében mindent lehivatkoztam, elértem a szakdolgozat előírt terjedelmét, valamint a formai követelményeknek is eleget tettem, de tartok tőle, hogy valami miatt visszadobhatják. Milyen okból kifolyólag nem szoktak védésre engedni egy szakdolgozatot?
nov. 22. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy jártam, hogy a belső bíráló (volt a konzulens, a belső bíráló és egy külsős bíráló) nagyon jó jegyet adott, míg a külsős egyest adott és végig lehúzta, hogy mennyire rossz és ő ezt nem tudja elfogadni. Nem mehettem záróvizsgáznu és teljesen új témát kellett választanom.


A szakdolgozathoz tartozó tárgyat elvégeztem, abszolváltam is ezzel (magára a szakdolgozatra nem járt kredit csak a hozzá tartozó tárgyra), így nem kellett plusz félévet fizetnem. A konzulenssel (újat választottam) beszéltünk pár alkalommal, hogyan haladjak és mit kell javítani, szerencsére nagyon segítőkész volt. Más is volt, akinek nem engedték védésre a dolgozatát, ott nem tudom mi volt az ok.

nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!