Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki érettségizet...

Van itt olyan aki érettségizett magas- és mélyépítési ismeretekből emelt szinten esetleg?

Figyelt kérdés

nov. 25. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mély épìtés után az épìtőmérnöki képzes lenne a cél akkor erősen atgondolnám. Jó szándékkal ìrom ezt. Épìtő-épìtész szakma sajnos a mernökök között hátul kullog anyagi megbecsültség tekintetében és a kevesebb pénzért is tobb munkaidő az elvart , tehet kevesebb pénzzel kevesebb szabadidő jár sajnos sok helyen.
nov. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt hallottam már sajnos.És melyek azok amelyek előrébb vannak pl.mérnöki szakmák közül? Én főleg csak ezt a területet tanultam.Tehát máshova valószínű nem nézik ezt a tantárgyat.
nov. 27. 08:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Info, villamos, mecha trió megbecsültebb anyagilag sokkal de még a gepesz / jarmű mérnök vonalon is jobb. Épìtő, épìtész vonal alkalmazott tervezőként nem fizet túl jól sajnos. Kivitelezésben jobb a helyzet bér tekintetében, de oda elég erős stressz tűrő képesség kell a hazai seged és szakmunkás állomány mellé. Es az sok cégnél inkább napi 10 órás meló, és elég gyakori lehet a szombatozas is plane kiemelt projekteken
nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ebben dolgozom 6-7 éve már de nem tudnám ajánlani senkinek sajnos.
nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem.Kivitelezés részében nekem is volt részem.Igen sajnos ott a dolgozók miatt lehet problémás.

Esetleg vállalkozásban érné meg nem?

nov. 27. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges. De úttervező mondjuk joval kevésbé lesz magán vállalkozó mint mondjuk egy magasépìtő statikus aki családi házakban utazik. Azért írtam, mivel mélyépìtést ìrtál. Az meg út közmű, netán geotechnikai tervezesre specializálódhat.
nov. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem csak mélyépítést írtam.Magas-mélyépítés ismeretek,ez egy érettségi tantárgy neve.De aki tudja vagy megnézi láthatja,hogy ebben semmilyen útépítési feladat nincs,szinte csak építőiparral kapcsolatos.Végülis a kérdés is a tantárgyra irányult először,hogy van itt olyan aki ebből érettségizett nemrég.Csak más válaszok érkeztek.
nov. 28. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!