Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek a pszichológia...

Szerintetek a pszichológia szakon csökkenni fognak a ponthatárok 2024-ben?

Figyelt kérdés

dec. 3. 13:29
 1/9 A nagy Levin ***** válasza:
100%

Most ha azt írom, hogy szerintem nem, az változtat valamin?

Majd időben kiderül.

dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Megvaltozik mire adnak pontot, de az emeltet biztos nem torlik el ahogy az orvosin sem. Ugyanugy 440 korul lesznek, vagy lattam az iden 460os ponthatart is.
dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Mivel változik a pontszámítás módja, így teljesen mindegy, hogy kicsit alacsonyabb lesz-e a ponthatár vagy nem, bejutni nem lesz könnyebb.
dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
pszichológia az pont az a szak ahova az emberek két emelt érettségivel kerülnek be, szóval ne számíts olyan nagy változásra
dec. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
4. 2 emelt dob a ponthatáron de az elvárás csak egy emelt, van aki sport vagy hátrányos helyzet miatt kapja a pluszot
dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem picit talán csökkenni fog, de ugyanúgy 440 felett lesz.
dec. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, mert alapjaiban változik meg a pontszámítás, ezért a tavalyival összehasonlítgatni nem érdemes.

Amúgy nem mindenki ment oda sem két emelttel, még az eltére sem, épp azért mert eddig a közepet is teljes százalékkal számolták duplázásnál, így egy emelt+1 nagyon jó közép+felsőfokú nyelvvizsgával is jutottak be. Idéntől viszont nem így van.

dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha csökken akkor majdnem mindenkinek csökken a pontja. Ha nő akkor meg majdnem mindenkinek nő.
jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

4. Egy emelttel kerültem be, nyelvvizsgával volt csak plusz pontom. Levelezőre, ahol magasabb is a ponthatár.

Kérdező, elég sokat változik a rendszer, nem lehet így előre tudni. De a jelentkezők kb ugyanazzal a képességgel és mennyiséggel lesznek mint eddig

jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!