Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vizsgaidőszakban illik tanárna...

Vizsgaidőszakban illik tanárnak írni szakdolgozat miatt?

Figyelt kérdés

A tavaszi azaz februári félévben kell leadnom majd, viszont szeretném már januárban elkezdeni, ha a vizsgák kész vannak.

Ekkor lehet nem illik írni a konzulensnek?

A konzulens már elfogadta a témát, tud róla, hogy nála szeretném írni.

Csak nem tudom, hogy még most decemberbe írjak neki (lesz vele 1 vizsgám idén) vagy majd vizsga után januárban keressem...


dec. 6. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Miért ne illene? Ugyanúgy a munkája része, hogy konzulens, ugyanúgy lehet keresni, de az tény, hogy lehet válaszolni lassabban fog. Szerintem pont, hogy pozitív, ha érzi rajtad már most, hogy foglalkoztat a téma és haladni szeretnél!


Miről fogsz egyébként írni? :D Kíváncsi vagyok!

dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Lehet neki írni persze, nem illetlenség, max ha nagyon elfoglalt nem Te leszel neki a prio
dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Még talán jobban is ráér.
dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1:

1x mondta órán, hogy vizsgaidőszakban nincs már fogadóórája csak szorgalmi időszakban. Ezért gondoltam, hogy vizsgaidőszakban nem biztos hogy lehet keresni.

Viszont e-mail-ben lehet hogy nem fog nekem regényeket írni és személyesen egyszerűbb lenne . Minden héten 1 nap van vizsgája és szóbeliztet is valószínűleg nem velem fog foglalkozni más napokon meg nem fog emiatt bejönni.

dec. 6. 20:51
 5/17 anonim ***** válasza:

A fogadó óra annyi hogy akkor fixen ott van az irodájában vagy online elérhető, de a konzultáció lehet ezen kívül is, megírja mikor ér rád és akkor beszélitek meg hosszabban személyesen vagy teamsen.

Nagyon tanár függő ki mennyi időt szán egy hallgatóra, volt olyan tanárom akiről köztudott volt hogy még a fogadó óráján se szeretett a diákokkal foglalkozni, de olyan is volt aki akár este vagy vasárnap is teamsen konzultációkat tartott. Úgyhogy nem is kell bemennie ezért, online is tarthatja. Ha meg tényleg ilyen elfoglalt max megírja hogy keresd januárban mondjuk.

dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A Teamset ő abszolút nem használja.

E-mail-ben lehet vele kommunikálni/ személyesen, de mivel órája nem lesz vizsgaidőszakban nyilván kétlem, hogy azért bejönne az egyetemre, hogy én kérdezzek tőle. Mondjuk 15 perc miatt. Ettől tartok.

dec. 6. 22:51
 7/17 anonim ***** válasza:

#6: szerintem amit 15 perc alatt meg lehet beszélni, arra elég az e-mail is.

Másrészt ha aznap vizsgáztat, adminisztrál stb. az egyetemen, akkor veled is tud beszélni.

dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Csak kb-re írtam, hogy 15 p miatt elég gáz lenne behívni...

De ha pl adatokat szeretnék neki mutatni vagy kérdezni hogy mit és hogy azt talán jobb lenne személyesen kérdezni...


Igen remélem, hogy velem is csak mivel szóbeli vizsga is lesz akkor mindenkit végig kell várnom, mert közben nyilván nem kérdezhetek.

Esetleg utána

dec. 6. 23:54
 9/17 anonim ***** válasza:
Írj neki, hogy elkezdenéd, konzultálnál, ajánld fel, hogy e-mailben vagy élőben is szívesen megmutatnád, és akkor tud választani, még napot, órát is. Egyáltalán nem udvariatlanság.
dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Úgy menjek oda, hogy már írtam is valamit?

Vagy ne kezdjem el, először beszéljek vele a fejezetekről?

dec. 7. 12:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!