Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Reggel 6-tól este 6-ig dolgozo...

Reggel 6-tól este 6-ig dolgozok. Viszont érettségizni szeretnék, milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
dec. 8. 18:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Esti vagy levelező oktatás.
dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

És mikor szeretnél tanulni?

Nyilván estin szeretnéd az érettségit


De minden nap dolgozol?

Hétköznap,hétvége? mikor van szabad napod?

dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Most csak hétvégén van szabadnapom. Az a baj, hogy épp albérletbe készülök így még hétvégéim is kukák lesznek hamarosan, mert elkezdek Woltozni vagy Foodorázni.
dec. 8. 19:08
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék turkálni, de mire megy el a pénz ha 12 órázol minden hétköznap és az albérletre nem lesz elég?

Vagy a kaució miatt vállalsz hétvégén is munkát? És miután az megvan a hétvége szabad?

Hány éves vagy?

dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. Elég lenne most is, de nem csak megélni akarok hanem félre rakni, befektetni stb. Van egy minimális életszínvonal, egzisztencia amit szeretnék fenttartani, növelni. Nem csak ki akarok jönni a pénzemből, hanem a jövőre is gondolni...
dec. 8. 19:21
 6/19 anonim ***** válasza:
Hány osztályod van meg eddig? Nem mindegy, hogy az egész gimnáziumot be kellene pótolni (estin) vagy pedig megvan a 12 osztályod csak érettségid nincsen.
dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
11 osztályom van, mivel 3 év volt a szakma amit tanultam.
dec. 8. 19:59
 8/19 anonim ***** válasza:
Az nem 11 osztály, akkor előröl kell kezdened a gimit lényegében. 11 osztályod akkor lenne, ha gimiben vagy legalább szakközépben befejezted volna a 11. évet.
dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerintem elbeszélünk egymás mellett. A szakmám elvégeztem, mert 3 év alatt volt elvégezhető.
dec. 8. 21:24
 10/19 anonim ***** válasza:
és mi a szamád?
dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!