Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanfolyamguru.hu - vélemények,...

Anada1994 kérdése:

Tanfolyamguru.hu - vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nézegettem a Tanfolyamguru.hu oldalán a képzéseket, látom, hogy nem adnak állami bizonyítványt, csak oklevelet.

Érdemes lehet ilyesmit elvégezni, illetve van esetleg tapasztalatotok vele?



dec. 11. 10:52
 1/1 anonim válasza:

Pedig a legtöbbhöz adnak, lehet, hogy nem államilag elismert szakképesítést néztél ki?


Az oldalon a képzések nagy része hivatalos szakképesítés és kapsz a végén tanúsítványt, bizonyítványt, és munkát vállalhatsz vele.


Én egy fejlesztőit végeztem (ehhez kaptam bizonyítványt), meg egy social média managert, amihez állami bizonyítvány nem járt, csak tanúsítvány, de nincs jelentősége, mert az állásinterjún nem ez számított, hanem a tudás, így felvettek.


Most marketinggel foglalkozom, és mivel programozást is tanultam, a pár kódolós projekt is lecsapódik nálam, aminek örülök, mert így változatosabb a munka, és nélkülözhetetlenebb is lettem a cégnél :D :D

ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!