Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkeztem mesterképzésre,...

Jelentkeztem mesterképzésre, be is fizettem a díjat. Most szóltak hogy alapképzésen nem fogadják el a szakdolgozatom. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Jövő év januárjában államvizsgáztam volna, és mesterképzésre november 15-ig lehetett jelentkezni.

Mesterképzésre befizettem 4000ft őt, szóbeli és írásbeli felvételi vizsgára, azonban nemrég szóltak hogy alapképzésen nem fogadják el a szakdolgozatom, így csúszok fél évet. Abszolvált leszek.

Szerdán kéne mennem szóbeli felvételi vizsgára.


Ez esetben mi a teendőm, ha befizettem mesterre a pénzt, be is hívtak felvételi elbeszelgetesre, de az alap diplomám csak fél évvel később fogom megkapni?



dec. 11. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érvénytelen lesz a jelentkezésed, mert nem teljesül a mesterképzés bemeneti követelménye (nincs diplomád).
dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, mint ha nem is jelentkeztél volna. Próbálkozz fél évvel később. A pénzt nem tudom, hogy visszakapod-e, kérdezd meg őket.
dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
fogalmam sincs, de milyen indokkal dobnak vissza szakdolit? A konzulens a tökeit vakargatta, ahelyett, hogy néha belenézett volna?
dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
3.: megbukhatott plágiumellenőrzésen. Azt a konzulens sem tudja ellenőrizni.
dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt nem adnak sajnos vissza ilyen esetben, az fixen bukta. Viszont mivel úgyis be van fizetve a helyedben elmennék a szóbelire, érvénytelen lesz a jelentkezés nyilván, de ha kövi szemeszterben újra jelentkezel legalább tudod mire számíts, próbakör.
dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!