Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MCC egyetemi programjába...

MCC egyetemi programjába (kollégium) mennyire nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés

Nem kérek semmilyen szokásos "narancs ellenes" dumát, tisztában vagyok vele, hogy milyen állást képviselnek, de rendes egyetemi kollégiumba esélyem sem lesz bejutni.


Szóval azokhoz szólna a kérdésem, akik részt vettek a felvételi procedúrán: milyen volt, hogy néz ki a felvételi? Bentmaradni mennyire nehéz?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



#MCC #Mcc egyetemi program #Mcc szakkollégium
dec. 11. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Akkor ha fideszes vagy, akkor tudsz, itt Győri egyetemen is vezetői igazi vérfideszes putyinisták.


Nálunk olyanok a vezetők, akik nyíltan oroszpártiak, éltetik putyinkát, a háború kirobbanásáért áldják a nevét, igazi fideszes szaremberek.

Ha ilyenek közé csak fidelatisasként tudsz tartozni,

dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

???


És ez mégis hogy a fenébe releváns az én kérdésem szempontjából?

dec. 15. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Az, hogy ha nem vagy fideszes meg putyinista akkor nem vesznek fel.
dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Ez az igazság, fideszes putyinistának kell lenned, ajánlott fideszes párttagság. Ennyi a történet.
dec. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Közben azóta kaptam máshol választ a kérdésemre, nettó f.szság amit írtok
dec. 18. 06:32
 6/6 Darius33 válasza:
64%

Szia! Én elsőéves vagyok az MCC-ben, bent lakom a koliban, remélem nem vetted komolyan, amit az előzőek írnak :D

A felvételi nem könnyű, a prezentáció sokat számít, illetve nagyon ajánlott igényes CV-t, motivációs levelet leadni. Viszont nem lehetetlen bekerülni, Pestre 60 főt felvesznek, a kollégium pedig elég színvonalas. Elvárás évközben bőven van, cserébe komoly tudást kapsz az egyetem mellett, és nem kell érte fizetni egyáltalán.

A hiedelmekkel ellentétben nincs agymosás. Tény, hogy több konzervatív előadó van, mint liberális, viszont a gólyatáborba pl. LMP-s politikust is elhívtak vitázni. Kifejezetten a gondolkodásra nevelnek, és nincs "megmondva", hogy mit gondolhatsz. Arra meg hadd ne reagáljak, hogy párttagság kell ide...

Én jó szívvel ajánlom, ha kollégista szeretnél lenni!

febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!