Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » HA TELIK RÁ, hajlandó vagy...

HA TELIK RÁ, hajlandó vagy "motiváció" gyanánt, többet költeni a gyerek... vagy akár a saját, képzésére/képzésedre, hogy szebb legyen a hely és vagy az oktató?

Figyelt kérdés

Pl.: Ne a lepattant suliba járjon a gyerek, hanem egy szép helyen lévő, igényesbe?

Vagy ne egy 14 éves fostalicskán tanulj vezetni, hanem egy modern autón?

Vagy fizetnél-e, hogy a gyereked különórás korrepetítora jól nézzen ki?


Mert pl. zongora. Csak szívesebben megy a fiad hozzá: https://www.youtube.com/watch?v=7FdDLvED_4E mintsem egy büdös szájú, 70 év a halál közti, macskahúgy-cigi-penész szagú lakásban oktató pasihoz.



dec. 18. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

"Vagy fizetnél-e, hogy a gyereked különórás korrepetítora jól nézzen ki?"


Ilyenre csak gyenge értelmi képességűeknek van szüksége, egy éppértelmű gyereknek semmi szüksége különórákra vagy korrepre járnia, saját magát kifejleszti olyan szintűre amilyenre szeretné. Minden másra igen a válaszom ahogy én sem a gettóban szedtem össze ezt a hatalmas tálentumot és tapasztalatot ami bennem rejlik ugyanúgy a gyerekeimet sem a lebujba járatom. Én el is vártam hogy ilyen óriási egyéniségnek mint én vagyok megfelelő legyen az oktatási környezet.

dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

"szebb legyen a hely és vagy az oktató?"

Szebb legyen az oktató?


"Ne a lepattant suliba járjon a gyerek, hanem egy szép helyen lévő, igényesbe?"

Fizetem az adót. Az iskola kapjon rendesen pénzt, hogy feltudják újítani az épületet. Adózok a pénzem után amikor megkeresem azt és még akkor is amikor elköltöm. Ahol tudnak lehúznak.


Rendben, fizetek bele az iskola felújításába. DE akkor a drága kormány ne nyúlja le a pénzem ha egyszer nem képesek arra költeni a beadott pénzeket amire kell akkor adják vissza.


"Vagy ne egy 14 éves fostalicskán tanulj vezetni, hanem egy modern autón?"

Tanultam régi és új autón is vezetni mert először egy csodálatos oktatót fogtam ki. A régi kocsi 100x jobb volt.

Arról nem is beszélve, hogy meg kéne tanulni vezetni sávtartás, stb. nélkül is. Azt pedig jól lehet egy régi kocsin is.


"Vagy fizetnél-e, hogy a gyereked különórás korrepetítora jól nézzen ki?"

Hol érdekel az, hogy hogyan néz ki???

Nem prostituáltról beszélünk. Azért fizetnék neki, hogy tanítson. Ehhez nem kell modellként kinéznie.


"Mert pl. zongora. Csak szívesebben megy a fiad "

Ha már fizetném neki a zongorát és eljáratnám akkor járjon azért mert zongorázni akar, ne mások miatt.

Abból nem lesz zongora tanulás ha a tanár mellei miatt van ott.

dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Arra vagyok hajlandó többet költeni, hogy JOBB képzést kapjak. Messzemenően nem érdekel, hogy néz ki az oktató, vagy milyen korszerű az épület (persze, amíg nem akar rám omlani).
dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

"Vagy fizetnél-e, hogy a gyereked különórás korrepetítora jól nézzen ki?" - Ennek sok értelme nincs, nem a külsőtől függ hogy milyen tanár. Matek korrepre jártam, mert az anno gimis tanárom csapnivaló volt. Akihez jártam 70+ éves nyugdíjas tanár volt, nyilván nem egy modell kinézet, habár a lakása rendben volt. Drága is volt, viszont sokan ajánlották, tényleg hihetetlenül jól tanított. Szívesen mentem hozzá, mert nagyon kedves volt, a kinézete pont nem érdekelt. Ha lenne gyerekem ugyanúgy az alapján választanék, hogy mennyire jó tanár.


"Ne a lepattant suliba járjon a gyerek, hanem egy szép helyen lévő, igényesbe?" - Egyetértek a korábbi hozzászólással, nem nekem kéne az állami iskolának pluszban fizetni, hogy vhogy kinézzen a suli.


Jogsiról nem tudok nyilatkozni, én egy viszonylag olcsóbb helyen tanultam, de rendben voltak az autók. Érdemes inkább érdeklődni, körül nézni, hol és mik a tapasztalatok, nem biztos hogy a drága hely a legjobb is.

dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!