Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány nap alatt tanulható meg...

Hány nap alatt tanulható meg 12 oldalnyi A/4-es szöveg szóról szóra kívülről?

Figyelt kérdés

dec. 27. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ milyen szöveg?

Vers vagy próza, összefüggő szöveg szerintem egy nap alatt is teljesíthető.

Random felsorolt ismeretlen szavak meg mondjuk 3 nap intenzív tanulás.

dec. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Atomszáraz anyag, tele matematikai képletekkel, mindenféle görög betűvel.
dec. 27. 10:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet akkor kicsit ki kellene írnod. Én matekot végeztem, sosem kellett magolni. De ha csak a képleteket vágod be, azzal semmire sem mész. Egy féléves tárgy (6kredit) kb 50 oldal kiírva definíciókkal stb. Ezt egy nap alatt is lehet teljesíteni (pl valszám, linalg), de max egy hét, ha nagyon nehéz tárgy (pl mértékelmélet)


Egy hét eddig minden tárgyra elég volt, nem csak nekem, a szaktársaimnak is. Egyikünk sem zseni. Nemrég végeztünk BSc-n, tehát ez minden alapszakon matekos tárgyra igaz. Csak jó jegyzet kell. Azt megcsinálni pár nap, ha nincs meg eleve.

dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Statisztikáról lenne szó, nagyon komolyan veszik, számomra ez a legérdektelenebb tárgy, már bocsánat:DD

Az analízisért meg például annyira oda voltam, hogy szinte csorgott érte a nyálam és szívtam magamba a tudást...

dec. 27. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahh megértem. Kitartást! Szánj rá egy hetet aztán igyekezz, hogy elég legyen 3-4 nap. Én legalábbis így csináltam a statisztikát.

Egy hét biztosan elég lesz, ha tényleg koncentráltan tanulsz.

Sok sikert!

dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A statisztika a kedvencem volta Corvinuson ezért kb 1-2 nap alatt megtanulom. Szerintem tök logikus, csak te még nem találtad meg benne a rendszert.
dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak én nem a Corvinusra járok, mert TTK-s vagyok:D
dec. 27. 11:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!