Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a különbség a radiográfiai...

Mi a különbség a radiográfiai szakasszisztens és az orvosi diagnosztikai analitikus között a gyakorlatban, illetve melyik képzést érdemesebb elvégezni?

Figyelt kérdés

A radiográfiai szakassz. képzést a miskolci Ferenczi Sándor Egészségügyi Technikumban néztem ki (két éves felnőttképzés), az orvosi diag. analitikust pedig a Miskolci Egyetemen (három éves felsőoktatási szakképzés).

Mindkettő azonos bérkategóriába esne, vagy érdemesebb beleölni azt a plusz egy évet magasabb fizetés reményében?



#orvosi diagnosztikai analitikus #radiográfiai szakasszisztens
dec. 27. 21:17
 1/1 anonim válasza:
100%

Orvosi diagnosztikaival több a fizu. Èn is a Miskolci Egyetemen kezdtem el, Debrecenre váltottam.

Miskolcon olyan komolyan veszik,mintha mininum agysebèsznek kèszülnèl. Az oktatók többsège bunkó pitsah, akik szeretik megfèlemlíteni a hallgatókat. Pl elsősegèly oktató első órán előadta hogy ő mindenkit megbuktat a saját rokonait se szokta átengedni. Itt nincs kegyelem blablabla. Foooolyamatosan ilyeneket pofázott.

Igazi nyomorèkok.

Sokszor pedig elmaradt az oktatás, anèlkül hogy szóltak volna. Kimondottan jó èrzès ez egy messziről bejáró hallgatónak.

dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!