Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvi-n miért nem jelzi ki a...

Felvi-n miért nem jelzi ki a diplomát, ha azt írja nincs a FIR-ben erről szereplő dokumentum?

Figyelt kérdés
Idén szereztem meg, idén is felvételiztem és akkor beadta, az alapján számolták a pontokat. Most újra fogok felvételizni, regisztráltam a felvibe. Az érettségi adatokat automatikusan beadta, de a diplomát nem. Majd ez is automatikusan bekerül vagy szólnom kéne a volt egyetememnek hogy rakják fel?

dec. 31. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a FIR-be belépve te magad látod, hogy rögzítve van a diploma (biztosan így van, hiszen akkor a korábbi jelentkezésedkor sem tudták volna honnan átvenni az adatokat), akkor nem kell szólnod az egyetemnek, mert ők már megtették, amit kellett nekik. Innentől a felvi dolga lesz kinyerni ezeket az adatokat. Valószínűleg a rendszerben van a hiba, mert pont az előbb beszéltem valakivel, aki már 5 éve megszerezte a diplomáját, a FIR-ben látszik is neki, de a felvi azt írja, nincs adat. Semmiképp ne pánikolj, szinte biztos, hogy majd helyreállítják a problémát. (Szerintem igazából csak annyi a "baj", hogy várni kell, amíg minden adat megjelenik, hiszen még csak pár napja aktív a jelentkezési felület.) Az, akivel beszéltem, írt az ügyfélszolgálatnak. Ha ezzel segítek neked, akkor majd megírom, milyen választ kapott.
dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam :)
dec. 31. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
BA-van MA-ra vagy egy ujy BA szak a diplomával? milyen diplomád van melyik egyetemről ? És melyik egyetem melyik szakára szeretnél jelentkezni?
jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pár napon belül bekerült a diploma magától, így meg is oldódott a probléma :)
jan. 19. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!