Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógypedagógiai asszisztens...

Gyógypedagógiai asszisztens online képzés milyen? Végezte el valaki mostanában? Mi véleményetek a képzésről?

Figyelt kérdés

dec. 31. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Humbuk, időpazarlás.
jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elvégezted valamelyiket?
jan. 13. 18:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Én tavaly végeztem el a Kasza Szakképzési Központnál. Ott úgy nézett ki, hogy a pedagógiai és gyógypedagógiai asszisztensek közös pedagógiai, pszichológiai modulja online órák keretében zajlott, utána kettévált a csoport és igazából csak az anyagokat töltötték fel, viszont kb 1 hónappal a vizsga előtt volt egy egyéni beszámoló, mindenki kapott egy tételt, amiből felkészült és előadta. Olyan szintfelmérő jellege volt, hogy mennyire menne élesben a vizsgán.

Én kicsit hiányoltam a személyes órákat, alig tudtuk megismerni a két tanárunkat, akik persze nagyon rendesek, segítőkészek voltak, de nem bántam, hogy nem kellett Pestre utazgatni.

Mivel már 2 éve GYP asszisztens vagyok, így hasznos volt, hogy egy kicsit ráláthattam mind a 8 szakirányra. Idén be is jutottam vele Szegedre a Gyógypedagógus-képzőbe. Nem könnyű, munka mellett ráadásul kevés a szabadidő, de szerintem ha ez a terület érdekel, akkor mindenképpen érdemes elkezdeni.

jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A tanfolyam nehéz? Vizsga Budapesten van? Modulzárók? Köszönöm a válaszodat
jan. 19. 22:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán volt nehéz, csak sok az anyag, de fel lehetett azért készülni. Igen, a vizsga a Hittudományi Főiskolán volt, a modulzáró pedig egy pár kérdéses feladatlap volt, utána egy szöveges értékelést kaptunk és így már mehettünk a vizsgára.
jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Esettanulmány kell hozzá?
jan. 23. 15:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Már nem kértek, ahelyett van a 40 órás gyakorlat.
jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkreditált vizsgaközpontban is lehet vizsgázni vagy eleve szerveznek vizsgát?
jan. 23. 15:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Ők megszervezik a vizsgát. Annyi, hogy a vizsgadíjat ki kell fizetni. Az olyan 55 körül volt nekünk.
jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vidéken is van vizsga vagy csak Budapesten?
jan. 23. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!