Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van-e esélyem a METU-n vagy a...

Van-e esélyem a METU-n vagy a MOME-n?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy hogy lehetek ilyen buta, de iden osszel jottem ra hogy a muveszeti szakokra kell szakmai vizsgakat tenni, es nem szamitjak az erettsegit. Engem az epitomuvesz kepzes erdekelne, nagyon tetszik a belsoepiteszet, tenyleg egy almom lenne, de egy gimnaziumba jarok, iden erettsegizek, es nagyon jo tanulo vagyok de ugye mar rajottem hogy ezt nem szamitjak. Nagyon sokat utanaolvastam a kovetelmenyeknek megneztem a mintafeladatokat de mindenhol azt latom higy azt mondjak hogy profi szinten kell tudnod rajzolni hogy ide bekerulhess. En szeretek rajzolni de csak hobbi szinten, de elmehetnek kulontanarhoz, csak az a kerdezem hogy egyaltalan megprobaljam e vagy hagyjam az egeszet? hiszen mar csak par honapnti felkeszulesem lenne! nagyon tanacstalan vagyok :((

(egyebkent ezeken kivul meg a gazdasagi (menedzsment,marketing) illetve a pszhilogiat is neztem de leginkabb az epiteszethez huz a szivem :()



jan. 3. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha jó tanuló vagy, nem hiszem, hogy ne vennének fel.

Telefonálj nekik, mondd el ugyanezt, és ők relevánsabb választ tudnak majd adni erre a kérdésre.

jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

"hiszen mar csak par honapnti felkeszulesem lenne"


Miért meddig akarsz felkészülni egy jelentéktelen felvételi vizsgára, 10 éven keresztül? Őszintén szólva ha pár hónap alatt nem tudod teljesíteni a felvételi követelményt akkor egyébként is teljesen inkompetens vagy, függetlenül attól, hogy mennyire számítasz 'nagyon jó tanulónak' az értéktelen vidéki iskolában ahová jársz. Ha te valóban tehetséges vagy ezalatt az idő alatt bőven fel lehet készülni 0-ról.

jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megjelent, dr professzor szemét beles, a gyakori közösség méltatlanul híres "beugatok mindenkinek" diplomával rendelkező személye is. Köszönjük!
jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3, jogos.

Kérdező, a METU-ról tudok nyilatkozni. Nem nehéz bekerülni, van ugyan felvételi vizsga szerűség, de azért őket főleg a pénz motiválja, mivel 500 ft felett van egy félév tandíja. Tehát igen, kell valamit érteni az adott dologhoz valamennyire (te esetedben rajzhoz) de nem várnak el magas szintet.

jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Apropó, 2es honnan tudod hogy a kérdező "értéktelen vidéki iskolába" jár? Egy szóval sem utalt semmi ilyesmire

😂😂😂

jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi , még az epìtészmérnöki sem egy agyon fizetett szakma itthon, sőt elég középszerű, jópar mérnöki szakkal kenterbe lehet verni sz epitesz fizukat. És meglátásom szerint az épìtőművész még a belső epìtész még ennek is kevésbé jó. Üdv: egy epìtőiparban dolgozo mérnök. Szoval anyagi szempontból kar erre rágörcsölnöd.
jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet MOME előtt elvégezni egy tanfolyamot, szakképzést, felkészítőt. Nagyon nehéz bekerülni, komoly szakmai felvételi portfóliót várnak el.
márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!