Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek összeegyeztethető...

Szerintetek összeegyeztethető a munka az egyetemmel úgy, hogy szabadidő is maradjon?

Figyelt kérdés
Teljes munkaidős állásom mellett szeretnék majd szeptembertől elkezdeni levelezőn egy egyetemi képzést (kermark), viszont eléggé félek, hogy nem marad majd időm a kapcsolatomra, barátaimra, családomra. Tudom nem a legnehezebb szak, de azért időigényes lesz felkészülni a vizsgákra. Ti hogy látjátok, hogy éltétek ezt meg? Mit tanácsolnátok?

jan. 3. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nappali mellett dolgozik is és ugyanúgy éli az életét. Szóval egy jó időbeosztással simán
jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Levelezőn bőven meg lehet oldani. Sokkal kevésbé vagy időhöz kötve, mint nappalin.
jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Mivel rengeteg más embernek sikerült ezt megcsinálnia ezért neked sem lesz ez kivitelezhetetlen. Van 20+ nap szabadságod. Igyekezz úgy kivenni, hogy a sulis dolgaidat el tudd intézni!
jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Teljes állás mellett vagyok éppen egyetemista levelezőn. A szabadságomból viszonylag sok elmegy rá, mert nálunk kéthetente pénteken is vannak előadások meg most ugye a vizsgák többségére is ki kell venni legalább fél napot. De amúgy ha komolyan veszi az ember, akkor simán lehet találni időt a tanulásra. (Szinte) mindenkinek az életében vannak holtidők, amiket ki lehet használni, nekem például a munkába járás ideje ilyen, a tömegközlekedésen sokat el tudok olvasni a kötelező irodalmakból. És ha ezeket kihasználja, racionalizálja az ember, akkor nem kell mellette remetévé válni :)
jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!