Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ahhoz, hogy valaki színész...

Ahhoz, hogy valaki színész pályára lépjen, milyen adottságokkal kell rendelkeznie?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy pl jó szavalónak és táncolónak kell lenni, jó kisugárzás, stb ??? És ha valakiben van tehettség, de még nem eléggé jó, akkor az tanítható?
2010. okt. 22. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

persze, javaslom mieltt kipróbálod magad járj el ilyen szinsz képzbe vagy ilyesmi.

amúgy színházakban akrsz szerepelni, vagy filmekben?

ha színházakban, az talán nehezebb, mert ott a musical a több nem?

a filmben szerintem tök mindegy, ahogy tudják retusálni az alakod hangod...talán a mozgásod nem...xd

a kisugárzás sztem emg csak a filmekben számít, a színpadról kilátj a szendeszép arcod?:D

2010. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) igazából a színház, ami érdekel. sok drámát olvasok és imádok színházba járni. számomra miden egyes előadás maradandó élmény. valahogy mindig úgy érzem, hogy a színészek egyfajta kapcsolatot teremtenek a közönséggel és ez engem mindig megérint (ha érted, hogy mire gondolok :D) szóval mindig kapok valami újat, mikor elmegyek a színházba :D és igazából érdelene, hogy milyen a másik oldal mármint a színészek szenszögéből. több iskolai szereplésen voltam, ahol színházba léptünk fel, bár az nem volt olyan komoly és már régen volt (olyan 5-10 perces meséket adtunk elő :). voltam már ének versenyen is és több hangszeren is játszottam már közönség előtt duóban is. régen jártam szavalóra és mindig jó eredményeket értem el. most megint indulok, de kicsit félek és van egy kicsi önbizalomhiányom. mindig attól félek, hogy mi van, ha nem leszek jó és nem fog tettszeni, amit csinálok (mármint magamnak :D mert általában nagamnak szeretnék megfelelni és a kitűzött céljaimat elérni :) és az eddigi fontosabb dolgok sikerültek is szerencsére :P ) viszont tudom hogy más dolog, ha szertsz valamit és az is más ha jó is vagy benne vagyis ez két különböző dolog
2010. okt. 23. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!