Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az alábbi egyetemeknél levelez...

Az alábbi egyetemeknél levelezőn végzett szakoknál mennyire kell bejárni?

Figyelt kérdés

Mesterképzésre szeretnék jelentkezni, viszont mellette teljes állásban dolgoznék már, így arra lennék kíváncsi, hogy aki ezek közül jár valamelyik egyetemre levelezőn, az leírná, hogy be kell-e járni, milyen gyakran, mennyire veszik komolyan a hiányzásokat? A bölcsészkarra jelentkeztem az alábbi egyetemeken:


- Szegedi Tudományegyetem

- Pázmány Péter Katolikus Egyetem

- Pécsi Tudományegyetem



jan. 9. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
SZTE BTK-ra járok levelezőn, igaz, még csak BA-ra. Nálunk eddig nagyjából megvolt az eredetileg is kommunikált "minden 2. héten péntek-szombat", de nem mindegyik alkalommal voltunk lent mindkét napon. Talán 3x éjszakáztam ott ebben a félévben.
jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
SZTE-TTIK alig jártunk be. Az utolsó órákon már igen, mikor jött a vizsgaidőszak. Sok óra online volt.
jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok, és rájöttem, hogy nem mindenre válaszoltam abból, amit kérdeztél, bocsi. Szóval nálunk általában a sok hallgatót érintő tárgyaknál nem foglalkoznak azzal, hogy jelen van-e az ember. Viszont a szakmai tárgyak tanárai közül többen is írattak jelenlétit, akár minden előadásukon. De probléma sosem volt még ebből. Tehát olyat még itt nem hallottam, hogy "maga nem vizsgázhat, mert nem volt jelen az előadáson" :)
jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!