Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetek magán zenetanár...

Lehetek magán zenetanár végzettség nélkül?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, lassan befejezem az egyetemet. Zenei általánosba jártam, emellett 12 évig tanultam hegedülni zeneiskolában amiről papírom van, erősen tudom az elméletet is. Kiskorom óta szerettem volna tanítással foglalkozni, viszont másmerre sodort az élet, de azért megpróbálnám ezt az álmomat visszahozni. Korrepetálhatok magántanárként úgy kezdőket, hogy nincs erről végzettségem?

jan. 11. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Bármit csinálhatsz, de se hegedűből, se szolfézsból nincs igazán igény korrepetálásra.
jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Agglomerációban lakom, azt látom hogy itt nagyobb igény van a zene/hangszer tanulására mint pl. Budapesten, bár van egy zeneiskola, de sajnos már nincs túl nagy kapacitásuk, nem vesznek fel sok embert, plusz a magántanár kényelmesebb.
jan. 12. 00:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Korrepetálni korrepetálhatsz, ha nem állítasz magadról többet, mint amilyen végzettséged van.
jan. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!