Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Studium Generale tanfolyam...

Studium Generale tanfolyam elég az emelt matek és töri érettségihez, vagy matekból keressek mellé magántanárt? Tapasztalatokat köszönöm :) Corvinus a cél

Figyelt kérdés
jan. 14. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azon is múlik, hogy ott mennyire produkálsz jól. Ha vannak homályos területek, akkor semmiképp sem árt egy magántanári segítség.

Corvinuson belül mi a cél? Elvégre ott is vannak erősebb szakok...

jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pénzügy számvitel mint amin most vagyok, nemzetközi gazdálkodás, meg a gazd-i pénzügyi elemzés. BGE-ről mennék át, nekem nem jött be ez az egyetem.
jan. 14. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
S újra kell felvételizned, nem tud a Corvinus átvenni?
jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Holnap felhívom őket, de a honlapjuk úgy írja, hogy ha van annyi pontszámom ami a szakjukhoz kell ha felvételiznék átvesznek, nekem nincs annyi sajnos. De holnap megkérdezem van-e másik mód az átvételre.
jan. 14. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:

A Studiumnak a próbaérettségijeit szoktam nézni, meg a matek maratonokat.

Évről évre látom azt, hogy mintha már csak magukat szórakoztatnák a feladatokkal, tele olyan példákkal, amik évek óta köszönő viszonyban sincsenek a hatályos érettségi követelményekkel.

Ezt a hosszú, tanfolyamos kurzusokat nem láttam még, de ha hasonló elvek szerint működik, akkor óva intenélek attól, hogy csak náluk készülj.

Hogy most a 2024-es változásokra való tekintettel kicsit utánajártak a dolgoknak, azt sem tudom, de merem remélni.

jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tegnap kiderült hogy újra kell majd felvételiznem ahogy gondoltam. A mateking-re előfizetek még, ha meg nem világos valami, akkor tanárt keresek online matekból.


Nekem az is sokat elmond, hogy néztem a felvin a Corvinus szakjait, és csak a gazd.-és pénzügyi matek szakon határoztak meg minimum ponthatárt ami 400.

jan. 16. 08:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!