Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3 hónap alatt meglehet írni...

3 hónap alatt meglehet írni egy jó szakdolgozatot?

Figyelt kérdés

Nem arra lennék kíváncsi aki előadja, hogy 1 hét alatt meg 3 nap alatt ő megírta.

Persze tudtam eddig is, hogy írnom kell viszont nem tudom, hogy kezdek hozzá. Nem egy leíró, hanem elemző dolgozatról van szó. A konzulensemmel már beszéltem természetesen, aki javasolta, hogy a könyvtárból nézzek meg előző évekbelit és az alapján eltudok indulni.

Sajnos jelenleg erre nincs lehetőség, mert a könyvtár felújítás alatt van határozatlan időre. Néztem a netről is, de ugye minden elemzés más és más. Egyik sem "olyan" mint ami nekem kellene. Nem lemásolni szeretnem, hanem a témámon belül nem találtam olyat, ami alapján eltudnék indulni.


Magát a témát nem én választottam, hanem ehhez a szakhoz ez a típusú szakdolgozat van kiírva.


jan. 14. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Persze. 3 hónap rengeteg idő, erre az egyetemi évek alatt azért rá szokott jönni a többség :)
jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak csinálni kell és nem halogatni. 3 hónap az tényleg sok idő.
jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1: Persze, csak ha ( mint írtam is) egy olyan témáról kell írnod (amit nem én választottam) amiben nem vagy jártas, nem tudod hogy kezdj neki, és még a könyvtári segítség is kilőve úgy elég nehéz ;)


2: Igen tudom, hogy neki kell kezdenem és nem hagyhatom az utolsó pillanatra. Hetek óta ez megy a fejemben. Neki is ültem már többször, olvastam a netről, de egyszerűen nem áll össze a fejemben hogy hogyan tudnám ezt jól kivitelezni.

jan. 14. 20:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahova jársz egyetemre, nincs ilyen szakdolgozati útmutató. Én az alapján kezdem el megírni, az eleje amúgy tényleg rohadt nehezen ment.
jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nincs :|

Nektek van?

jan. 16. 18:17
 6/12 A kérdező kommentje:
Mármint akkor nyilván van, ha az alapján írtad, de sajnos nekünk nincs.
jan. 16. 18:26
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk van, az ad egy támpontot. Nem tudom, mi a témád, meg milyen terület, de nálunk legalábbis, az elejére javasolják a témaválasztás indoklását és akkor ebből már el lehet indulni.
jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ahogy olvastam a netről azt tudom, hogy a témaválasztás indoklásával kell kezdeni, az addig oké. Nálunk adott téma van (szak szerint) és csak 1 volt, az elemzés ez én szakomon. Írok róla valami kamut, hogy miért erre esett a választásom de még kell 39,5 oldal. Azzal vagyok bajban, mert nem leíró, hanem elemző dolgozat.
jan. 16. 20:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Mármint van egy téma és mindenki arról ír?
jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, csak mindenki másik helyet választ ki, amit elemez.
jan. 16. 21:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!