Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gáz egyetemen, ha "zanzásítva"...

Gáz egyetemen, ha "zanzásítva" tanulok?

Figyelt kérdés
Elég nehéz képzésre járok, de vannak tárgyak, ahol lehet taktikázni. Nemes egyszerűséggel a középiskolai tananyagot dolgozom fel, s abból vizsgázom, ami sokszor elegendő egy hármasra, négyesre is. Szerintetek gáz ez? Néha olyan érthetetlen jegyzetet, ppt-t tudnak összedobni az oktatók, hogy hihetetlen.
jan. 14. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ahol a kozepiskolai anyag eleg egy harmasra-negyesre az nem minosul nehez kepzesnek.
jan. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon gáz!

Tudást akarsz, vagy végiglinkelni gagyi oklevélért?!

jan. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érted a zanzásít szót.

Azt meg nehezen hiszem el, hogy ugyanazt tanítják egy egyetemen, mint egy középiskolában. De ha mégis, és neked elég ennyi tudás, hát, nem tartom okos dolognak.

jan. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom szakiskolás volt, és nem idegen a számára teljesen minden tárgy anyaga. Ez egy elsőévesnél simán előfordul.
jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Én technikusit végeztem egyetem előtt, első és második félévben a legtöbb tárgynál elég volt amit ott tanultam.
jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!