Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki a Nemzeti Közszolgálati...

Aki a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre jár tudna mondani véleményt róla?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék jelentkezni mesterre, meghallgatnék pár véleményt!:)

jan. 15. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

2022ben végeztem ott az alapot. Nyilván szakfüggő, de összességében arra számíts, hogy szorgalmi időszakban szinte csak előadások vannak, van beadandó több tárgyból, de semmi komoly. Vizsga szinte mindenből van. Elég sok a tárgy, de pénteken sosincs óra, 6 félév tapasztalatai alapján pedig 1-2 kivétellel minden oktató normális. A campus modern és más egyetemekhez képest jól felszerelt, illetve rendszeresen (hetente kb) szerveznek szakmai/közösségi programokat az illetékesek.

Viszont nem tudom, milyen mesterre mennél ott, a legtöbb eléggé haszontalan, nem éri meg elvégezni őket.

jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mesterszakon volt pénteken órám. Az egyetem eddig sokkal lazább, mint az alapszakos egyetemem volt. A szakdoga viszont elég magas karakter számú. Majdnem mindenből vizsga van vagy év végi ZH. Emellett kell aláírás is a tárgyakból. A tanárok nagyjából jó fejek, korrektek és hallgatóbarátok. Az épület modern, mondjuk a fűtést nem viszik túlzásba. Civilként fura először a sok rendőr, BVs stb. A diákok nagyon közvetlenek és normálisak.
jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!