Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek bevállaljam a...

Szerintetek bevállaljam a matek emeltet és a fizika emeltet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy mivel amikor érettségiztem, nem tudtam sem fizikából, sem matekból emeltezni, mivel volt nekünk egy plusz szakmai tárgy, és nem is engedték hogy pluszba felvegyek mégegy szabadon választható érettségi tárgyat, és mivel a szakmaink elég nagy óraszámban ment ezért sem matekból, sem fizikából nem tudtam emelt szintűre felkészülni. A matek meg a fizika mindig is jól ment (a közepem mindekttőből 5-ös, és általában 5-öseim voltak belőlük mindig is), bár sok olyan rész van ami középsuliban kimaradt (főleg fizikából) így be sem próbálkoztam egyikkel sem.

Ahhoz hogy az álomszakomra bekerüljek legalább az egyikből szeretnék emeltezni, viszont nem tudom hogy melyik legyen az, én arra gondoltam hogy mind a kettővel bepróbálkozok, bár nem tudom hogy megéri-e? Így is elég nagy pontszámom lett, bár nem tudom hogy az új pontszámítási rendszerben is lenne-e elég pontom hogyha csak az egyiket írom meg (ezért is gondoltam arra hogy mindkettőt megírom)...


Volt már valaki hasonló helyzetben?



jan. 17. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak 1-el próbálkozz meg...nem kell 1 seggel megülni 2 lovat...főleg, hogy sok helyre elég egy emelt is ezekből a tárgyakból.
jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi az álomszakod? Legtöbb helyen felesleges a fizika emelt, mivel teljesen mást tanítanak egyetemen mint suliban. A matek emelt sokkal hasznosabb.
jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Viszont most új pontszámítási rendszer van, és nagyon nem úgy néz ki hogy egy emelttel elég lesz..
jan. 23. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!