Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 4es vagyok matekbol erdemes...

4es vagyok matekbol erdemes matekfaktot felvennem es epitesz mernoki szakra tovabb tanulnom?

Figyelt kérdés
jol tudok rajzolni de nem tudom milyen szakmat lenne erdemes tanulnom ezert gondolkodtam az epitesz mernokon

jan. 24. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Emelt matekot tanulsz?

Azért nem mindegy!

jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az S lényeg, hogy 4-es vagy belőle, hanem hogy mennyire érted (vagyis tudod is, mit miért csinálsz, vagy csak a béka volt lépések használatára vagy képes), de még fontosabb, hogy egyáltalán szereted-e a matekot.
jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
*betanult lépések
jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdés hol, melyik gimiben, milyen tanárral, milyen csoportban. Ha egy top 10-es gimi emelt matek csoportjában vagy 4-es matekból, akkor még matematikus is lehetsz simán (egyetemen egy-két félév lazulással is). Ha a világvégi szakiskola gyenge matekcsoportjában vagy középszinten négyes, úgy, hogy nagyon sokat tanulsz rá csak nem érted és jóindulatú tanár ad egy négyes, akkor meg nyilván nem.


Persze nem jó, hogy ekkorák a különbségek, de ettől még vannak.


Kb hány pontosra szoktad írni az előző évek emelt matek érettségijeit? Az már egy fokkal egységesebben mér.

jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én négyes matekkal lettem mérnök. El tudtam végezni de az első pár felev nem volt egyszerű. Az elején már kerestem matek magantanart akivel hétről hétre atneztuk a leadott anyagot, hogy mit miért hogyan csinálunk illetve oldottunk meg tobb példát is. Tanulni mindig megeri. Azonban én elég sok épìtész és épìtmérnököt ismerek akik egyáltalán nem keresnek jól. Az info, villamos, mechatronikai , gépész mérnök szakokat sokkal jobban tudnám ajánlani, jóval jobban fizetett területek @
jan. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom az építész mernokit. Kevesebb penz van mint mas mérnöki területeken
jan. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!