Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így mehetek felnőttképzésre? ...

Így mehetek felnőttképzésre? 18/L

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni bolti eladó képzésre az egyik szakképzőbe de feltétel az hogy meglegyen a 10. osztályom is viszont megbuktam és utána megszűnt a jogviszonyom a gimnáziummal, utána pedig már nem mentem másik iskolába. Lehetséges hogy a szakképzőben levizsgázok abból megbuktam? Vagy iratkozzak be esti tagozatra és miután megvan a 10. akkor jelentkezhetek csak a felnőttképzésre?

jan. 25. 23:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Abból amiből*
jan. 25. 23:24
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen feltélet én még nem láttam.

Vagy érettségihez kötött vagy 8 általánoshoz kötöttről hallottam eddig.

Amúgy szerintem kérdezd meg az intézményt, hogy milyen lehetőséget javasolnának?

jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
érettségizz le minél hamarabb, még nagyon fiatal vagy. most kell. és nem évek múlva megbánni
jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 mit kéne megbánni? Júniusban tudok csak beiratkozni estire addig meg amíg nem tartok ott kéne dolgoznom, sőt azután is. Mivel rövid időn belül önfentartónak kéne lennem így kéne gyorsan egy szakma
jan. 26. 00:21
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Keress rá bolti eladó tanfolyamra a google-ben, és akkor látni fogod, hogy nem igényel iskolai végzettséget egyik hely sem a szakma megszerzése. Bár azt tudom, vagy sejtem hogy fizetős, de cserébe végzettség nélkül pár hónap alatt megvan a szakma. Sok szerencsét hozzá!
jan. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen azok fizetősek, szakképzőben 108 óra alatt lenne meg ingyenesen csak ugye ehhez van kötve hogy kell a 10.osztály
jan. 26. 06:34
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Akkor mi a kérdés?
jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne húzd az időt! Inkább a pénz foggyon, minthogy az idő. Amennyi időt megspórolsz a fizetősön, azalatt bőveb vissza hozza az árát. 27f
jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 hogy érted? Menjek fizetősre?
jan. 26. 18:36
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
A fizetőset választva ha csak a szakma a cél, a szakma letétele után a sikertelen elhelyezkedés esetén további időt húznál magadtól, sikeres elhelyezkedés esetén pedig vissza jön az ára egyhamar. Tehát mindenféleképpen jobban jársz a fizetőssel.
jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!