Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A legjobb asztalos képzés...

A legjobb asztalos képzés Budapesten? Jó ötlet asztalosnak menni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, egyetemista. Lassan vége az egyetemnek és asztalos szeretnék lenni. Keresem azt a helyet, ahol biztosan jó a képzés (az nem baj, ha nehéz, csak legyen Tényleg jó) és közben arról is érdekelne a véleményetek, mennyire jó ötlet most ebben az irányban elhelyezkedni, akinek van tapasztalata, röviden mesélhetne(?)

jan. 30. 21:50
 1/1 anonim válasza:

Az ügyes kezű szakember már most ritka kincs! És ez fokozottan igaz lesz az évek előre haladtával!

Az asztalos szakma szép szakma, és van lehetősséged a kis munkáktól a nagy projektekig szinte bármire! A bútorasztalos szakmára szerintem ez fokozottan igaz!

Az, hogy Nő vagy, biztos nem lesz egy könnyítés, mert nálunk ez még mindig elég szokatlan. De hála Istennek nem példa nélküli, és ha rá termett, bele való lány vagy, még előnyödre is válhat. A lényeg, bármit is csinálsz, tökéletesre törekedj!


Ha számít a véleményem, én azt mondom, igen, jó ötlet, és biztatlak, hogy vágj bele! A leggjobbakat kívánom neked, és őszintén remélem, sikeres leszel és megtalálod benne amit keresel!

jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!