Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudom megnézni a neptun-b...

Hogy tudom megnézni a neptun-ba hogy minden kreditet teljesítettem-e?

Figyelt kérdés

Idén szeretnék államvizsgázni.

Fix órarend van, nem mi állítjuk össze az órarendet.

Viszont foksz képzést csináltam és utána vettem fel az alapszakos tárgyakat. Ezért volt olyan hogy 2.félévbe vettem fel 4. féléves tárgyat vagy 3. félévben 5. féléves tárgyat.

Úgy gondolom, hogy felvettem mindent, de ezt a neptunba hol tudom megnézni hogy biztos megvan-e minden?

Nehogy államvizsga előtt derüljön ki, hogy nincs meg valami...


febr. 2. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én letöltöttem a mintatantervet és a Neptun leckekönyv alapján beszíneztem amit már megcsináltam.
febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tanulmányok--előrehaladás fülön plusz mintatanterv.
febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy a mintatanterv ami fent van a honlapon nem jó

Olyan tárgyak vannak benne ami az órarendbe / neptunban sosem jelent meg

febr. 2. 15:29
 4/7 anonim válasza:
Az előrehaladás alatt nekem is káosz az egész, a minoromat nem tudja értelmezni mert ott modulonként választhatóak a tantárgyaim. Én is kinyomtattam a rám érvényes tantervet (a felvétel évére figyelj) és a tárgyak-felvett tárgyak menüpontból félévenként haladva egyeztettem az egészet.
febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget a tanulmányi osztályon. Lehet, hogy ők is csak egy mintatantervet adnak, de akkor legalább biztos, hogy jót nézel.

A NeptunbaN is megtalálható a tanterv, de a biztonság kedvéért a TO-val egyeztetnék, mivel kicsit más sorrendben vetted fel a tárgyakat.

febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4:

Az előrehaladást nem ismertem, de megnéztem.

Találtam olyan tárgyat, ami kötelezően választott lenne de egyik órarendben sem szerepelt. Úgy tudom a kötelezően választott azt jelenti, hogy megadott számú órát fel kell venni, amik órarendben voltak mindent felvettem tehát szerintem nem lehet gond, csak biztosra szeretnék menni.

A neptunból vagy honnan nyomtattad ki a mintanantervet?

Ami a suli honlapján azt kinyomtattam én is, de abban olyan tárgyak vannak amik sosem voltak hirdetve sehol.

A felvétel évére miért figyeljek? Mire érted?


5:

TO-nak már írtam e-mailt,válaszban írta, hogy a suli oldalán van a mintatanterv. Amit meg is néztem, de abban olyan tárgyak is vannak amik sosem szerepeltek sehol.

A TVSZ-ben pedig megnéztem, hogy mennyi kredit kell és ott nekem annál már több van,pedig erre a félévre is vettem még fel órarend szerint.

Csak a fokszon volt olyan, ami az alapszakon nem. Gondolom, hogy azért van már több most nekem így.

febr. 2. 17:24
 7/7 A kérdező kommentje:

A neptunban megnéztem a mintatantervet (ez nem ugyanaz mint a honlapon a letölthető verzió)

Itt lehet látni az összes tárgyat, teljesített és nem teljesített tárgyakat.

Ezt kerestem én.


Az összes tárgynál van olyan pl. hogy szakirányon kötelező, de hogy melyik szakirányon ?! az sehol nincs feltüntetve.


A nem teljesített tárgyaknál csak szabadon választható tárgyak vannak illetve van egy kötelezően választott tárgy, ami egyik órarendben sem szerepel, tehát az nem tudom miért van benne, ha nem is tanítják...


Azt gondolom jó vagyok, de azt jó lenne tudni, hogy a szakirányon választható, az melyik szakirány. Illetve hogy a kötelezően választott tantárgy miért nincs benne egyik órarendben sem...


(remélem van aki tud követni ^^.)

febr. 2. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!