Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megbuktam első félévben Római...

Megbuktam első félévben Római jogból ELTE-ÁJK-n. Ez mennyire lesz nehézség a jövőben?

Figyelt kérdés

Az összes többi tárgyam meglett, még az alkotmányjog is, pedig azon sokan buknak. Viszont ez a Római jog megfogott.


Ez mekkora probléma? Mennyire fognak feltorlódni a tárgyaim?



febr. 6. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Az nagyobb probléma, hogy nem vagy képes önmagadtól értelmezni a tanrendet és te magad meghatározni, hogy mik épülnek rá...
febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1# Nyilván látom, mi épül rá(polgárjog, róma 2, stb.) Arra vagyok kíváncsi, hogy ha valaki járt hasonló cipőben, milyen élményei voltak.(mert egy dolog az, hogy látom, milyen tárgyak épülnek rá, és hogy tudom, milyen nehezek azok)
febr. 6. 11:40
 3/5 rubardo666 ***** válasza:
Lényegében csak egy évet fog csúszni, mivel az olyan tárgyak mint a Római jog és az Alkotmányjog, mindig csak az őszi félévben tudod felvenni.
febr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4. v 5. évben behozható.
febr. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éppen, hogy így nem fog feltorlódni, hiszen most kiesett az RJ :)
márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!