Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FELVI rendszerében a nyelvvizs...

FELVI rendszerében a nyelvvizsgáim nem látszanak, nekem kell feltöltenem?

Figyelt kérdés

Azt írja, hogy minden 2003. január 1 utáni nyelvvizsga automatikusan a közhiteles állami nyilvántartásból átkerül, ezért látszik a rendszerben, nem kell feltölteni.


Nekem 2003 utáni mind a szóbeli, mind az írásbeli és mégsem látszik egyik sem. Fel tudom tölteni, de külön írja, hogy ne töltsem fel, úgyis látszik.


Csak szemben az érettségivel, meg a középiskolai eredményekkel, ez nem látszik.


A felvi ügyfélszolgálat a telefont nem veszi fel.


Másnak is van ilyen problémája? A jelentkezést még direkt nem véglegesítem, de mielőtt telefonon el tudom érni őket, érdekelne mások tapasztalata.


Köszönöm!



febr. 9. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem kell feltöltened
febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem látszanak :/
febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket nem azonnal emeli be a felvi. Sokat kell majd várni a pontokra is, hogy kiírja.
febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Tavaly még ugy volt, hohy be kellett írni a megfelelő helyre a nyelvvizsgát, annak számát, és ez alapján ellenőrizték le a központi rendszerben, ki is írta mikor lett hitelesítve. A nyelvvizsga másolatát pedig valóban nem kellett feltölteni.az érettségi eredmények voltak azok, amiket teljesen automatán emelt be, se beírni, se feltölteni nem kellett. Mondjuk az ideit nem néztem.
febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem nem kellett beírni...kiadta
febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az ügyfélszolgálat nem vette fel a telefont.


Végül feltöltöttem a nyelvvizsgáim, bár azt írták nem kell ami 2003 után lett kiállítva.

De ha nem szerepel a rendszerben, mi a garancia, hogy mégis megjelenik később.

És hozzá is rendeltem mind a 4 egyetemi szakhoz amit megjelöltem.


Abból már csak nem lesz baj, hogy megtettem, bár nem kell.

Rosszabb lenne szerintem, ha utólag nem kerülne be automata módon, én meg nem töltöttem volna fel.

febr. 13. 17:56
 7/12 anonim válasza:

#6 Nekem sem látszódik, pedig 2005-ös a nyelvvizsgám. Én is feltöltöttem biztos ami biztos alapn.


Ha rájössz, hogy hol lehet reklamálni, hogy nem látszódik a

"Nyelvvizsga anyakönyvek nyilvántartása szerinti nyelvvizsga-bizonyítvány információk (2003. január 1-től)" alatt, akkor kérlek szólj!


Vagy ha tudja itt valaki

febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem kell feltölteni
febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
#8 Ok, de ha nem látszódik a Nyelvvizsga anyakönyvek nyilvántartásában akkor nem fognak tudni róla máskülönben, hogy van nyelvvizsga, csak ha feltöltöd
febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
minde1 feltöltöttem, biztos ami biztos
febr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!