Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most akkor fel kell tölteni a...

Most akkor fel kell tölteni a tanúsítványt?

Figyelt kérdés

2 éve érettségiztem, azóta letettem egy emelt történelem érettségit, amiért kaptam egy tanúsítványt. A dokumentumoknál szükséges azt a lapot is feltölteni? Mert ha jól értelmezem a szöveget, akkor nem kell, mert a rendszer és a felsőoktatási intézmények alapból megkapják azt az eredményt (és látszódnak is a közhiteles nyilvántartásokból származó információs fülnél az eredményeim), de nekem úgy rémlik valamiért hogy előző években fel kellett tölteni azt is, szóval azért inkább megkérdezem.


Illetve egy ehhez kapcsolódó kérdés, hogy duplázás esetén, ahol az intézményi pontjaim emelt érettségikből jön össze (2x50 pont), nem szükséges az intézményhez semmilyen dokumentumokat rendelni, ugye? Oda csak akkor kellene valamit feltölteni, ha versenyeredményeim vannak, vagy egyéb forrásból származó pontjaim vannak, ha jól értelmezem?



febr. 12. 12:01
 1/1 anonim válasza:
100%
Ha látszódnak annál a fülnél, amit említettél, akkor nem kell feltölteni, kifejezetten kérik is, hogy ne tölts fel semmit ami látszódik a közhiteles nyilvántartásokból származó információs fülnél.
febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!